Kierowca / Kurier
  • Emilianów (pow. wołomiński, gm. Radzymin), k. Radzymina
mazowieckie, Emilianów (pow. wołomiński, gm. Radzymin), k. Radzymina, mazowieckie, Polska
Usługi Kurierskie Wojciech Bogdanowicz
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jestem Przewoźnikiem w DHL prawie 20 lat, mam wieloletnie doświadczenie i długoletnich pracowników z którymi można porozmawiać o mnie jako pracodawcy oraz o warunkach pracy.

Zatrudnię Kierowcę - Kuriera do DHL Emilianów koło Radzymina
Opis stanowiska
  • Praca w fajnym zespole z dobrymi zarobkami w godz. 7.30 - 15.30
  • 5 dni w tygodniu na jednym stałym rejonie

Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier, ale nie obowiązkowe
  • Szukam na stałe młodej, pracowitej osoby która chce zarabiać 5 - 6 tys. na rękę

Oferujemy
  • Samochód służbowy do obsługi rejonu oraz umowa o pracę
  • Zapewniam pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy oraz kompletny strój kurierski
  • Wypłata zawsze na czas

  • Praca mazowieckie
  • Kierowca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584