Kierowca, kurier
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Mk uslugi transportowe Mateusz Miotk
16. 9. 2024

Przewoźnik świadczący usługi dla DPD poszukuję kuriera na stały rejon Warzenko, Czeczewo, Warzno, część Bojana, przyjemny rejon (domki jednorodzinne, brak bloków). Praca będzie polegała na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek od klienta, Praca od poniedziałku do piątku + jedna sobota raz na 2 miesiące. Pracę zaczynamy o 7.00 na magazynie w Gdańsku na ul. Botanicznej.

Wymagania:- prawo jazdy kat. B - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych typu BUS do 3,5 t    - dyspozycyjność i odpowiedzialność- punktualność - uczciwość- niekaralność. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako kurier.

Obowiązki:- dbałość o powierzony sprzęt ( samochód, skaner)- terminowe rozliczanie się z pobranych przesyłek i dokumentacji.

Oferujemy:- samochód służbowy na czas wykonywanej pracy- skaner- terminowe wynagrodzenie % od fv - od 4000zl netto- zapewniamy odzież firmową- szkolenie do wyżej wymienionego zawodu.

  • Praca Gdańsk
  • Kurier Gdańsk
  • Kurier rowerowy Gdańsk
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584