Kierowca krajowy z uprawnieniami HDS
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
AMS Metal Sp. z o.o.
11. 6. 2024

AMS Metal jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę docenianą przez naszych Partnerów. Spółka jako jedna z niewielu firm polskich została wyróżniona przez London STOCK EXCHAGE jako dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i obsługa samochodu ciężarowego z HDS,
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku do transportu,
  • Utrzymywanie samochodu w należytym stanie technicznym,
  • Terminowe poddawanie samochodu przeglądom technicznym,
  • Dbanie o czystość i porządek w samochodzie,
  • Przestrzeganie czasu pracy kierowców.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kategorii C + E,
  • Zaangażowanie w pracy,
  • Uprawnienia do obsługi samochodów z HDS.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej sytuacji finansowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • Regularność i terminowość wypłat wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki dla kierowców),
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 (codziennie w domu),
  • Możliwość rozwoju i zdobywania umiejętności – dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe Warta,
  • Parking dla pracowników,
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy.

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Kierowca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851