Kierowca krajowy z uprawnieniami HDS
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Ams Metal Sp. z o.o.
27. 9. 2024

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i obsługa samochodu ciężarowego z HDS
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku do transportu
  • Utrzymywanie samochodu w należytym stanie technicznym
  • Terminowe poddawanie samochodu przeglądom technicznym
  • Dbanie o czystość i porządek w samochodzie
  • Przestrzeganie czasu pracy kierowców

Wymagania

  • Minimum 1 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat C+E
  • Uprawnienia do obsługi samochodów z HDS

Nasza oferta:

  • Dołącz do nas i korzystaj z atutów, jakie niesie ze sobą AMS Metal jako firma. Skupiamy się na przyszłości. Dlatego promujemy Twoje umiejętności i oferujemy Ci między innymi bezpieczne perspektywy i atrakcyjne benefity:
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin
  • Regularność i terminowość wypłat
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatki dla kierowców
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe WARTA
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy

  • www.amsmetal.pl

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Kierowca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210