KIEROWCA krajowy kat. C+E - WOLNE WEEKENDY
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.profesjonalnykierowca.pl Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. CE w transporcie krajowym Miejsce bazy: Kraków Podgórze

Obowiązki

  • Trasy krajowe
  • praca od poniedziałku do piątku
  • Start poniedziałek 6:00
  • kierowanie zestawem: ciągnik (Volvo FH automat) + naczepa firanka standard
  • jazda pod spedycją
  • załadunki/rozładunki bardzo rzadko. Przede wszystkim kontrola nad tymi czynnościami

Wymagania

  • prawo jazdy C lub C+E
  • doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy
  • karta kierowcy do tachografu
  • świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • ADR podstawowe i uprawnienia na wózki widłowe (możliwość wyrobienia przez pracodawcę)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok na podstawie umowy o pracę
  • pracę na pełen etat
  • wolne weekendy
  • w zależności od ułożenia tras możliwość przejazdu przez dom w tygodniu
  • wynagrodzenie minimum 7000 netto (podstawa + zysk od operacji)
  • wynagrodzenie w pełni oskładkowane, przelew w całości na konto
  • pełne wsparcie
  • wdrożenie do pracy w podwójnej obsadzie
  • samochód przypisany do kierowcy

  • Praca Kraków
  • Wolny zawód Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Kat Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567