Kierowca krajowy kat. C+E
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Piotr Bebłot BESKID - TRANS
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

Witam zatrudnię kierowcę kat. C+E:

1. praca po kraju - nocna; STAŁKA; co drugi dzień powrót na bazę; baza wyjazdowa - zjazdowa Czechowice-Dziedzice; zestaw - ciągnik siodłowy plus chłodnia; atrakcyjne zarobki; umowa o pracę na stałe; weekendy wolne

lub

2. praca dzienna - baza wyjazdowa - zjazdowa Czechowice-Dziedzice; zestaw - ciągnik siodłowy plus chłodnia; atrakcyjne zarobki; umowa o pracę na stałe; weekendy wolne

tel. kontaktowy 605623792 Piotr

Nasze wymagania

  • prawo jazdt kat. C+E
  • świadectwo kwalifikacji zawodowych
  • uprawnienie ADR podstawowe (możliwy kurs)
  • doświadczenie mile widziane

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Kat Czechowice-Dziedzice
  • Kierowca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544