Kierowca krajowy kat. C+E (ADR)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
GABER SP. Z O.O.
27. 9. 2024

Firma Gaber świadcząca usługi transportowe w zakresie ADR poszukuję pracownika na stanowisko kierowcy do transportu paliw żeglugowych na terenie kraju. Dostawy realizujemy z Rafinerii Gdańskiej do portów m.in. w Gdańsku, Gdyni, Szczecinie, Świnoujściu bezpośrednio do statków, holowników, promów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR

- załadunek i rozładunek paliw zgodnie z procedurami przyjętymi przez firmę

- dbałość o powierzone narzędzia pracy

- wypełnianie dokumentacji przewozowej

WYMAGANIA

- Prawo jazdy C+E

- ADR (podstawowy + cysterny)

- Uprawnienia TDT kl. 3

OFERUJEMY

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

- Atrakcyjne i terminowe warunki wynagrodzenia

- Nowoczesną flotę

  • Praca Gdańsk
  • Kat Gdańsk
  • Kat Pruszcz Gdański
  • Kat Nowy Dwór Gdański
  • Kat Starogard Gdański
  • Kat gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210