Kierowca krajowy kat. C+E
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH "GROTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Transport materiałów i sprzętu na budowy.
  • Wykonywanie poleceń przełożonego lub brygadzisty.
  • Obsługa podnośników koszowych oraz HDS.
  • Prace ogólnobudowlane – praca w terenie.

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kat. C+E
  • uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i HDS
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierowca
  • zaświadczenia kwalifikacyjne D i E - będą dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

To oferujemy

  • umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pracę w stabilnej firmie
  • pakiet medyczny dla pracowników
  • świadczenia socjalne

  • Praca Zabrze
  • Kierowca Zabrze
  • Kat Zabrze
  • Specjalista ds. e-commerce Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064