Kierowca krajowy kat. C+E
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Patryk Zaród PZ
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

Praca od poniedziałku do piątku.

Praca wygląda następująco. Zamykamy załadowane auto spod rampy w Modlniczce o 18.30, następuje przejazd do Słomnik - podstawiamy pod rampe i czekamy na przeładunek. W okolicach godziny 20 .30,wyjazd i przejazd do Rudy śląskiej na rozładunek i przejazd na pusto do Sosnowca na kolejny załadunek. Około północy następuje wyjazd z Sosnowca i powrót do Modlniczki w okolicach 1-2, gdzie zostawiamy auto pod rampa do rozładunku i na tym koniec. Dniówka 300zł.

Mozliwe dodatkowe fuchy dodatkowo płatne - linie kurierskie płatne jednorazowo między 300 a 400zł.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E
  • Karta kierowcy
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność!

To oferujemy

Praca jest bardzo łatwa, nawet dla początkującego kierowcy. Kierowcy otwierają tylko drzwi, zakładają belkę rozporową do zabezpieczenia ładunku. Jezdzimy z izotermami.

O nas

Obsługujemy firmy kurierskie, fabrykę orzeszków, popularne napoje gazowane.

Proszę o nie przesyłanie CV tylko o kontakt telefoniczny. Dane osobowe kandydatów będą usuwane po 7 dniach od wygaśnięcia ogłoszenia. 1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest PZ Patryk Zaród ul. Majówny 15 30-298 Kraków nip:6772321635 2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko kierowcy3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). [art. 6 ust. 1 lit. f) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: (…) f) przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem.” 4. Prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez administratora – będącym podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych – jest proces rekrutacji na stanowisko kierowcy5. Przysługuje Pani/Panu: • prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; • prawo do przenoszenia danych; • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 6. Podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PZ Patryk Zaród ul. Majówny 15 30-298 Kraków nip:6772321635 7. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą osoby upoważnione przez administratora 9. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Kat Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567