Kierowca krajowy kat. C
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
FIRST-TRANS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór towaru z zakładów spożywczych
  • Dostarczenie towarów do hurtowni, sklepów, restauracji, magazynów centralnych i zbiorowe żywienie, szpitale

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności
  • Zaangażowania w pracę
  • Sumienności
  • Prawo jazdy kat. C
  • Karta kierowcy
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Książeczka Sanepidowska(mile widziana)

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w młodym zespole
  • Codzienne powroty do firmy
  • Praca od wczesnych godzin porannych
  • wynagrodzenie 5500-5800netto

O nas

Firma First-Trans sp. zoo sp. K Powstała w 2005roku, największy dystrybutor w branży mięsnej, współpracujący z miedzy innymi ZM Tarczyński, ZM Niebieszczańscy, ZD Drobimex.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Kat Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584