Kierowca Krajowy Dzienny kat. C + E
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Jastim Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego klasy C+E (zestaw BDF) zgodnie z przepisami drogowymi
  • Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad BHP
  • Dbanie o powierzony zestaw i ładunek
  • Praca na terenie województwa mazowieckiego w pojedynczej obsadzie

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz doświadczenie jako kierowca tego typu pojazdów minimum 2 lata
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi pojazdu oraz dbałość o jego stan techniczny
  • Znajomość przepisów drogowych i przewozu towarów
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Mile widziane

  • Uprawnienia do przewozu ADR mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę zgodną z obowiązującymi przepisami i zachowaniem norm czasowych
  • Nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Praca tylko i wyłącznie w ciągu dnia
  • Stałą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jastim sp. z o.o. jest firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w obsłudze rynku francuskiego i hiszpańskiego. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy doświadczonych kierowców do obsługi zleceń międzynarodowych.

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080