Kierowca kategoria C
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lublin Voivodeship, Polska
POLSKI DRÓB
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Świdnik

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw towaru do sieci spożywczych, klientów hurtowych
  • odbiór pojemników zwrotnych od klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub aktualna książeczka zdrowia (w przypadku braku możemy skierować na badania)
  • kurs na przewoź rzeczy
  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy do tachografu
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w tym w niedziele

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • flotę samochodów dostawczych marki IVECO, DAF
  • karty Multisport
  • nieoprocentowane pożyczki dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

O nas

POLSKI DRÓB to firma posiadająca jeden z najnowocześniejszych zakładów mięsnych w województwie lubelskim. Na każdym etapie zapewniamy bezpieczeństwo, jakość i kontrolę produktu. Zakład zlokalizowany jest w Świdniku, al. Armii Krajowej 20, 500 metrów od stacji kolejowej Świdnik Wschód.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez POLSKI DRÓB MICHAŁ I FILIP BADUROWICZ sp.k. z siedzibą w: Aleja Armii Krajowej 20, 21-040 Świdnik (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@polskidrob.pl.

  • Praca Świdnik
  • Kierowca Świdnica
  • Kierowca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584