Kierowca kategoria C
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Silesian Voivodeship, Polska
BERTO KM TRANS sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dystrybucję towarów na wcześniej określonej trasie
  • Przestrzeganie warunków bezpieczeństwa i terminów dostaw
  • Konserwację pojazdu

Nasze wymagania

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA

Kierowca kat C (solówka),

Kierowca kat C+E (zestaw)

- od poniedziałku do soboty

- w godzinach zgodnych ze stałym grafikiem – praca zmianowa

- transport artykułów spożywczych na terenie aglomeracji śląskiej

- przebieg dzienny w granicach 400 - 800 km - 1załadunkek w ciągu dnia

- możliwe nadgodzinny – płatne

- codzienne powroty do domu

- część tras obsługują załogi dwuosobowe

WYMAGAMY :

Prawo jazdy kat. C oraz C+E

Kurs na przewóz rzeczy

Karta kierowcy

Aktualne badanie lekarskie

Dobry stan zdrowia

Kultura osobista

Mile widziane doświadczenie

To oferujemy

  • Oferujemy dogodną formę zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym – TY decydujesz, czy ma to być umowa B2B, umowa zlecenia czy umowa o pracę
  • Bezpieczeństwo pracowników i osób trzecich
  • Regularne szkolenia podnoszące umiejętności
  • Program integracji i wsparcia
  • Możliwości rozwoju

O nas

Grupa Berto to międzynarodowa firma powstała w 1963r., wyspecjalizowana w wynajmie pojazdów ciężarowych wraz z kierowcą.

Berto to także: działalność w zakresie informatyki pokładowej, transportu, wynajmu urządzeń dźwigowych oraz transportu multimodalnego.

Grupa Berto posiada 65 oddziałów, zatrudnia obecnie ~4 000 osób, posiada około ~5 000 pojazdów i realizuje około 500 milionów € obrotu rocznie.

Dołącz do zespołu Berto

Jako siła napędowa i główni przedstawiciele naszej firmy, nasi kierowcy odgrywają kluczową rolę

w relacjach z klientami. Ich jakość usług, profesjonalizm i umiejętności interpersonalne przyczyniają się do zadowolenia klientów.

"Dołączenie do nas oznacza wybór kariery z przyszłością w transporcie i logistyce, wzięcie udziału

w przygodzie, która jest przede wszystkim ludzka i przyczynienie się do sukcesu rodzinnej grupy."

www.grupa-berto.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BERTO KM TRANS sp. z o.o. z siedzibą w: Waliców 25/17, 00-865 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: agata.swiderek@groupe-berto.com.

  • Praca Bieruń
  • Kierowca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584