Kierowca kategoria C
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
21. 8. 2024

APIS sp. z o.o Grupa SBS Ujrzanów k. Siedlec Jedna z największych sieci sprzedaży artykułów instalacyjno - sanitarnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek i wnętrz poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: kierowca kat. C

Obowiązki

  • kierowanie pojazdem kat. C,
  • przestrzeganie przepisów związanych z czasem kierowcy,
  • transport towarów zgodnie z harmonogramem dostaw,
  • dbanie o stan techniczny samochodu.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C,
  • aktualne uprawnienia do przewozu towarów,
  • sumienność, odpowiedzialność, punktualność,
  • znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowcy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe i adekwatne wynagrodzenie do wykonywanej pracy.

  • Prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Siedlce
  • Kierowca Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584