KIEROWCA KAT.C+E
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, śląskie, Polska
Poltrans
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Stabilne zatrudnienię w ramach umowy o pracę, praca na trasach międzynarodowych. Przestrzeganie norm czasu pracy kierowców ,atrakcyjny i korzystny system wynagrodzeń, system pracy do uzgodnienia.

  • praca od poniedziałku do piątku
  • pracę na stałych trasach
  • pracę poza godzinami nocnymi
  • gwarantowany zjazd na każdy weekend
  • możliwość dopasowania tras do kierowcy
  • przejazdy przez bazę w tygodniu roboczym
  • wypłatę na czas (całość na konto 10 każdego miesiąca)
  • samochód przypisany do kierowcy
  • nowoczesny sprzęt (Volvo euro6, Schmitz firanka) z pełnym wyposażeniem
  • płynność przejazdów
  • trasy planowane z tygodniowym wyprzedzeniem
  • miłą obsługę spedytorów
  • strzeżony parking dla pojazdów osobowych

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • dyspozycyjność

  • Praca Żywiec
  • Kierowca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690