Kierowca kat.B/produkcja
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B /min. 1 rok
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność i odpowiedzialność
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta
  • wynagrodzenie w wysokości 4600-5200 zł brutto/m-c
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)​
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • parking dla pracowników
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU i opieki medycznej w Lux Med

  • Praca Gliwice
  • Kierowca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584