Kierowca kat.B
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Polska
During Polska S.A.
24. 2. 2024

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:
KIEROWCA KAT.B

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • transport towaru,

  • rozładunek towaru u klienta(do pierwszych drzwi),

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • dbanie o stan techniczny pojazdu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w prowadzenie tego typu pojazdów – mile widziane

  • obsługa skanera

  • uporządkowanie,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  •  zaangażowanie i uczciwość,

  • komunikatywność,

  • punktualność,

  • dyspozycyjność (czasem trasy są dłuższe – dzień pracy może trwać nawet 12h).

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • stabilne wynagrodzenie - 3.500 pln netto na start

  • dodatki za „eko jazdę”, elektrośmieci itp.

  • Możliwość przejęcia przez klienta po 3 msc pracy

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 577 771 201

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

1.Praca Sosnowiec

  • Kierowca Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714