Kierowca kat.B
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATT Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko KIEROWCY DO JAZDY LOKALNEJ
Opis stanowiska:

  • transport materiałów samochodami do 3,5 tony
  • zakupy w lokalnych sklepach
  • rozliczanie zaliczek gotówkowych
  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • ogólna orientacja w Krakowie i okolicach
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • wsparcie kierownika działu
  • atmosferę współpracy

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714