Kierowca kat D - autobus
  • Koniecpol
Koniecpol, Koniecpol, Silesian Voivodeship, Polska
JURABUS GRZEGORZ MATYJA sp.k.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Koniecpol

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie autobusów na liniach regularnych albo dowozach szkolnych
  • sprzedaż biletów
  • dbanie o powierzone mienie i wizerunek firmy

Nasze wymagania

Zachęcamy szczególnie Panie, które świetnie sprawdzają się za kierownicą autobusów wykazując się przy tym dbałością o czystość oraz uprzejmością. Proszę się odważyć, gdyż oferujemy wynagrodzenie, które ciężko uzyskać w innych typowo kobiecych i jednocześnie często dużo bardziej wymagających fizycznie zawodach. Zapewniamy stopniowe wprowadzanie do zawodu - tak by do maksymalnie zredukować stres związany z prowadzeniem dużych pojazdów - poczynając od najmniejszych pojazdów po te większe, zawsze pod okiem bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów.

-rozważymy każdą ofertę

-najchętniej osoby z powiatów zawierciańskiego, myszkowskiego i częstochowskiego (szczególnie miasta i gminy: Zawiercie, Myszków, Koniecpol, Częstochowa, Ogrodzieniec, Koziegłowy, Żarki, Woźniki, Przyrów, Mstów, Janów, Lelów, Irządze, Dąbrowa Zielona, Poczesna, Kamienica Polska

-oferujemy elastyczny grafik pracy ustalany w porozumieniu z pracodawcą

-prawo jazdy kat B

-gotowość uzyskania uprawnień - prawo jazdy kat D oraz kurs na przewóz osób

To oferujemy

  • Finansowanie uzyskania uprawnień w formie nieoprocentowanej pożyczki nawet na całą kwotę, potrzebną do uzyskania uprawnień, którą spłacą Państwo w ratach dogodnych dla Państwa, potrącanych z Państwa wynagrodzenia
  • Elastyczne podejście w proponowanych trasach jakie będą Państwo obsługiwać uwzględniające min. Państwa uwarunkowania rodzinne
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę opartą na wzajemnym szacunku

O nas

Telefon kontaktowy 605 043 881

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez JURABUS GRZEGORZ MATYJA sp.k. z siedzibą w: Bankowa 36, 42-320 Niegowa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: stepien.jurabus@gmail.com.

  • Praca Koniecpol
  • Kat Koniecpol
  • Kierowca Koniecpol
  • Koniecpol - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848