Kierowca Kat. D – Przewóz osób na terenie Holandii
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
GTV BUS
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • przewóz osób na terenie Holandii według ściśle ustalonego grafiku
  • realizacja dodatkowych kursów na zlecenie Firmy
  • wykonywanie podstawowych czynności kontrolno – obsługowych, w celu zapewnienia bezpiecznej jazdy autokarem
  • udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym w razie konieczności
  • utrzymanie stałego kontaktu z Dyspozytorem
  • dbałość o powierzone mienie; zabezpieczenie pojazdu przez kradzieżą, uruchomieniem lub użyciem przez osoby niepowołane

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat D lub D+E, aktywną kartę kierowcy
  • j. angielski wymagany w stopniu komunikatywnym
  • ponoszenia odpowiedzialności za skutki podejmowanych działań, zarówno w odniesieniu do przewożonych osób, jak i powierzonego mienia
  • Prawidłowa ocena zagrożeń występujących w trakcie realizacji kursu i podejmowania działań adekwatnych do zagrożeń
  • podstawowej znajomości branży motoryzacyjnej, w szczególności budowy pojazdów
  • Wyróżnisz się osobowością, jeśli:
  • posiadasz predyspozycje do jazdy nocnej i pracy pod presją czasu
  • masz bardzo dobrą orientację w terenie, znasz topografię Holandii, a dodatkowo biegle posługujesz się nawigacją samochodową
  • cechuje Cię sumienność, cierpliwość i odpowiedzialność
  • skutecznie się komunikujesz
  • jesteś elastyczny, szybko przystosowujesz się do zmian

To oferujemy

  • przejrzysty program wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające w zakres obowiązków; wsparcie doświadczonego kierowcy podczas pierwszego kursu
  • jasne warunki współpracy – umowa o pracę; system pracy zmienny 3:1
  • przejrzyste zasady finansowe, które motywują – zarobki od 14 000 zł do 18500 zł brutto/miesiąc; zapewniamy także bezpłatny wyjazd do Holandii i powrót do Polski oraz bezpłatne mieszkanie na terenie Holandii
  • partnerskie relacje – stawiamy na współpracę, dlatego dajemy Ci całodobowe wsparcie Dyspozytora
  • coś więcej – pakiet pracowniczy: karta telefoniczna z dostępem do Internetu, karta paliwowa Rutex, karta bankomatowa

GTV BUS

ZAPROJEKTUJ Z NAMI TRASĘ SWOJEJ PODRÓŻY ZAWODOWEJ. W GTV BUS MASZ NA TO WPŁYW

Jako zespół stawiamy na partnerski model współpracy. Wierzymy, że nasza skuteczność, doświadczenie w transporcie i empatia biznesowa jest gwarantem rozwoju naszych klientów, kontrahentów i pracowników.

Nadszedł czas na zmiany?

Jeżeli nasze wartości takie jak: BEZPIECZEŃSTWO, EMPATIA, SKUTECZNOŚĆ, JAKOŚĆ, INNOWACJA, EKOLOGIA są Ci bliskie – witamy Cię w zespole! Rozpocznij z nami zawodową podróż życia!

GTV BUS istnieje na rynku blisko 30 lat. Jesteśmy polską firmą i jednym z największych przewoźników w Europie. Specjalizujemy się w transporcie lokalnym i międzynarodowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów obsługujemy trasy na terenie całej Polski, organizujemy dojazdy do Niemiec, Holandii (Niderlandy) i Belgii. Zatrudniamy ponad 700 pracowników, w tym 500 to wykwalifikowani kierowcy, którym zapewniamy możliwość stałego doskonalenia techniki jazdy. Nasza flota liczy ponad 400 wygodnych i bezpiecznych busów oraz 250 autobusów miejskich i autokarów turystycznych. Wszystkie autokary spełniają standardy europejskie i posiadają wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane dla przewozu osób.

Stawiamy na rozwój osobisty i pracę w zaangażowanym zespole, który odważnie sięga po więcej i świetnie się przy tym bawi.

Nasze hasło przewodnie brzmi: „Podróż z nami jest czasem dla Ciebie”

Rozumiemy przez to:

- W relacji z pasażerem – podróż rozpoczyna się w momencie podjęcia decyzji o wyjeździe. To moment dokonania rezerwacji, wyjścia z domu, często opuszczenia rodziny… Beztroski czas, jaki możemy dać Klientowi w trakcie podróży to zapewnienie przede wszystkim bezpieczeństwa i komfortu. Pasażer w trakcie podróży otrzymuje od nas czas, który może spędzić wedle własnych upodobań, nie martwiąc się o sam aspekt transportu

- W relacji z Partnerem biznesowym – podróż z GTV BUS oznacza przekazanie całego procesu transportu, który oznacza nie tylko organizację samego dojazdu pracowników do pracy, ale także obejmuje kwestie związane z samą logistyką i optymalizacją transportu na Nasze barki.

- W relacji z potencjalnym kandydatem do pracy - podróż z nami będzie oznaczała czas rozwoju i inwestycji w siebie

- W relacji z obecnymi pracownikami - wspólna podróż to wartościowy czas spędzony z GTV BUS, który da ciekawe, pełne wyzwań i rozwoju życie zawodowe

Zapraszamy Cię do Nas – podróżujmy razem w przyszłość, ponieważ możliwość Twojego rozwoju to kierunek Naszej wspólnej podróży zawodowej.

  • Praca Kielce
  • Pracownik na wysokościach Kielce
  • Kat Kielce
  • Kierowca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851