Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym (m/k)
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • transportowanie towarów międzynarodowych z Polski do krajów europejskich i z powrotem, zgodnie z wytycznymi nadawcy oraz przepisami prawa międzynarodowego,
  • monitorowanie stanu technicznego i dbanie o ładunek oraz pojazd w czasie codziennej pracy,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dostosowywanie się do przepisów drogowych obowiązujących na terenie kraju, przez który aktualnie się przejeżdża,
  • troska o stan techniczny używanego pojazdu,
  • dostosowywanie się do harmonogramu wyznaczonego przez pracodawcę, jeśli chodzi o pokonywanie wyznaczonych tras.

Wymagania:
  • aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95.
  • karta kierowcy, orzeczenie lekarskie i badania psychologiczne.
  • dokumenty potwierdzające brak zakazu wykonywania zawodu,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (podstawa, diety, ryczałt za nocleg, premie)
  • elastyczne systemy pracy,
  • możliwość wyboru naczepy,
  • przestrzeganie norm czasu pracy kierowców,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • nawigacja, lodówka oraz klimatyzacja automatyczna w każdym pojeździe,
  • odzież ochronna i dodatkowa dla każdego kierowcy,
  • pojazdy wyposażone we wszystkie czytniki autostrad na terenie Unii Europejskiej,
  • przygotowanie kierowców bez doświadczenia do prowadzenia zestawów C+E w transporcie międzynarodowym,
  • nowy tabor,
  • możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w szkoleniach doskonalących umiejętności ekonomicznej i bezpiecznej jazdy,
  • profesjonalne wsparcie i zaplecze techniczne (warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw),

  • Praca Zgorzelec
  • Kierowca Zgorzelec
  • Kat Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836