Kierowca Kat. C+E
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
VAO Logistik GmbH
31. 7. 2024

Praca dla kierowcy kat. C+E na terenie Niemiec. Cztery Bazy do wyboru, elastyczny system pracy. Dispo w jezyku polskim. Podstawa+diety+dodatki. Wiecej informacji pod numerem tel. 056059488703 (Niemcy) lub E-mail:

Obowiązki

  • Jestesmy Niemiecka firma transportowa, jezdzaca tylko po Niemczech.
  • Jazda Po Niemczech Samochodem ciezarowym. Ciagnik+Naczepa

Wymagania

  • Milewidziane uprawnienie ADR (nie wymagane)
  • Punktualnosc

Oferujemy

  • Elastyczny system pracy
  • polskie Dispo
  • Cztery Bazy na terenie Niemiec-Baze mozna sobie wybrac (Mörsdorf, Hürth, Berlin, Hamburg)
  • Umowa o prace na niemieckich warunkach bez posrednikow!!!
  • Wynagrodzenie wyplacane punktualnie

  • Kontakt tel. 056059488703 (Niemcy) lub E-mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Katowice
  • Kat Katowice
  • Kierowca Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648