Kierowca kat. C+E
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Befame sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport towarów na trasach krajowych i międzynarodowych ( m.in. Czechy, Austria, Słowacja, Węgry)
  • Dostarczanie towarów do wskazanych magazynów w ustalonym terminie
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących pracy kierowców
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zleceń transportowych i ewidencji przejechanych tras
  • Dbanie o porządek i czystość pojazdu
  • Współpraca z magazynem oraz działem logistyki

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Karta Kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Znajomość przepisów drogowych oraz umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy
  • Znajomość obsługi tachografu oraz dokumentacji przewozowej
  • Dyspozycyjność oraz punktualność
  • Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

OFERUJEMY:
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wypłatę na czas (całość na konto 10 każdego miesiąca)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Samochód przypisany do kierowcy (nowe 2024 Volvo FH460, Wielton mega firanka)
  • Regularne trasy i powroty do domu ( wolne weekendy )
  • Trasy planowane z tygodniowym wyprzedzeniem
  • Przejazdy przez bazę w tygodniu roboczym
  • zniżki na zakup mebli w naszym salonie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kat Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. e-commerce Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588