Kierowca kat. C+E
  • Żórawina
Żórawina, Żórawina, dolnośląskie, Polska
LWZ Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. LWZ sp. z o.o to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana działająca w branży kolejowej. Swój potencjał LWZ Sp. z o.o. opiera na dwóch stabilnych fundamentach: kapitale finansowym umożliwiającym inwestycje i dynamiczny rozwój oraz na potencjale ludzkim. Połączenie obu elementów pozwala sprostać założonym planom.

Zakres obowiązków:

  • Transport maszyn budowlanych na przyczepie niskopodwoziowej na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Doświadczenie

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Praca Żórawina
  • Kierowca Żórawina
  • Kat Żórawina
  • Żórawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567