Kierowca Kat. C+E
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
VAO Logistik GmbH
20. 7. 2024

Niemiecka Firma zatrudni kierowce C+E w niemczech- rowniez bez znajomosci jezyka niemieckiego.

Obowiązki

  • Samochody Marki MAN+ Naczepa plandeka tzw. firanka
  • Jazda dzien/noc
  • umiejetnosc kierowania samochodem ciezarowym

Wymagania

  • Punktualnosc
  • Komunikatywnosc
  • Umiejetnosc pracy w zespole
  • Milewidziane uprawnienia ADR

Oferujemy

  • niemiecka umowa o prace
  • stabilna praca
  • system do wyboru
  • cztery bazy na terenie Niemiec-baze mozna sobie wybrac
  • Wynagrodzenie: Podstawa+Dodatki
  • Wynagrodzenie zawsze na czas.

  • Dispo rowniez po polsku
  • Kontakt Telefoniczny 056059488703 lub mailowy:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kat Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. e-commerce Gorzów Wielkopolski
  • Kierowca Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544