Kierowca kat. C+E
  • Ostrzeszów
Ostrzeszów, Ostrzeszów, wielkopolskie, Polska
Adams Group
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Transportowanie towarów ciężarowymi pojazdami (samochody ciężarowe, naczepy, zestawy pojazdów) na zagranicznych trasach (Niemcy, Austria, Czechy)
  • Wyjazdy raz w tygodniu w podwójnej obsadzie
  • Wsparcie usług dodatkowych
  • Kontakt z Klientem
  • Kompletność i terminowość dostaw - przestrzeganie harmonogramu dostaw i tras
  • Dbanie o załadowane meble - zabezpieczanie załadunku podczas transportu
  • Dbanie o powierzone auto i mienie firmowe - przestrzeganie czystości pojazdu, zachowanie sprawności technicznej
  • Regularne przeglądy stanu technicznego pojazdu i raportowanie wszelkich usterek, awarii, zdarzeń na drodze
  • Korzystanie z aplikacji mobilnych lub systemów telematycznych do komunikacji z dyspozytorem lub zarządzania czasem pracy kierowcy
  • Terminowe i kompletne rozliczanie się z dokumentacji z trasy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Przestrzeganie zasad i procedur

Nasze wymagania

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. C + E
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy kategorii C + E (relacje krajowe lub międzynarodowe) - warunek konieczny;
  • Karta kierowcy;
  • Umiejętność obsługi tachografu;
  • Orzeczenie lekarskie i aktualne badania psychologiczne
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Znajomość przepisów drogowych i regulacji transportowych
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją i elastyczność w reagowaniu na zmieniające się warunki drogowe i logistyczne.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowe atrakcyjne wynagrodzenie
  • W pełni wyposażony samochód przypisany tylko i wyłącznie do Ciebie !
  • Nowoczesne hale magazynowe
  • Imprezy firmowe i integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prezenty świąteczne

  • Praca Ostrzeszów
  • Kierowca Ostrzeszów
  • Kat Ostrzeszów
  • Ostrzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584