Kierowca kat. C+E, 3000-3200 euro na rękę, brak wyjazdów poza firmę, bezpłatny nocleg
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca w okolicy Dusseldorfu
  • Praca jako ranger (manewrowy)
  • Zadania: otwieranie i zamykanie plandeki, przestawianie naczep/przyczep
  • BRAK wyjazdów poza bazę firmy
  • Stałe godziny pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Firma zapewnia bezpłatne napoje bezalkoholowe i przekąski

WYMAGANIA:
  • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Znajomości niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Pensję 3000-3200 euro na rękę (netto)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Niemieckie świadczenia: dodatek na dziecko 250€, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Bonus 500€ za polecenie nowego pracownika
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Szybki wyjazd do pracy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544