Kierowca kat. C+E, 2900-3100 EURO na rękę, wolne weekendy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Baza firmy znajduję się w Kassel
  • Praca na naczepie: plandeka, chłodnia lub skrzynia
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Tylko 2 punkty na turę
  • Wolne weekendy

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 i kartę kierowcy
  • Doświadczenia w zawodzie minimum rok
  • Podstaw angielskiego lub niemieckiego (zakres transportowy)

OFERUJEMY:
  • Zarobki 2900-3100 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Podpisanie umowy przed wyjazdem do pracy
  • Świadczenia niemieckie: dodatek na dziecko 250€, niemiecka emerytura, ubezpieczenie
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora przez cały okres pracy
  • PREMIĘ 500€ za polecenie nowego pracownika
  • Pensję zawsze na czas
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544