Kierowca kat. C+E 2805-3005 euro na rękę, praca 50 km od polskiej granicy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odział firmy w mieście Uckerland (50 km od Polski)
  • Zestaw: skrzynia tandemTransport piwa, soków
  • Trasy: wokół komina
  • Praca w ciągu dnia, wolne weekendy
  • Darmowe napoje bezalkoholowe
  • Wdrożenie przez naszego doświadczonego pracownika
  • Miła atmosfera i szacunek wobec każdego kierowcy

WYMAGANIA:
  • Kartę kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Dobrej znajomości niemieckiego

OFERUJEMY:
  • WYSOKIE zarobki na rękę: 2805-3005 euro
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Stabilną, NIEMIECKĄ UMOWĘ o pracę, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich:
  • Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na j. polski)
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • 500€ premii za polecenie nowego pracownika
  • Szybki proces rekrutacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 407
18 648