Kierowca kat. CE, 2655-2855 euro na rękę, plandeka, bez załadunków i rozładunków
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Renomowana firma z oddziałem w okolicy Wurzburga
  • Zestaw - naczepa plandeka
  • Trasy - dalekobieżne
  • Brak załadunków i rozładunków
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość dodatkowego zarobku w sobotę

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kat. CE, kartę kierowcy
  • Doświadczenia na naczepie plandece
  • Podstawowych uprawnień ADR
  • Podstaw niemieckiego lub angielskiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Zarobki na rękę 2655-2855 euro
  • Możliwość pracy w systemach: 2/2, 2/1, 3/1, etat
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony z pakietem świadczeń socjalnych (Kindergeld, niemiecka emerytura, ubezpieczenie)
  • Istnieje możliwość poboru zaliczek
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy
  • Wsparcie i opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Premię 200€ za polecenie nowego pracownika

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087