Kierowca kat. C+E, 2650-2850€ na rękę, wywrotka, Brunszwik
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Rodzinna firma posiadająca zróżnicowany tabor aut
  • Lokalizacja: bliska okolica Brunszwik
  • Zestaw: wywrotka naczepa
  • Praca w ciągu dnia
  • Zaledwie 2 punkty na turę
  • Kierowca odpowiada za dostawę materiałów sypkich
  • Trasy dalekobieżne
  • Jeżeli pojawi się pracująca sobota - będzie ona dodatkowo płatna!

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Znajomości angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Pensję 2650-2850 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • Umowa do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Odprowadzane składki na niemiecką emeryturę i ubezpieczenie
  • 250€ dodatku na dziecko (Kindergeld)
  • Możliwość pracy w dogodnych systemach
  • Premię 500€ za polecenie każdego nowego pracownika
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres pracy
  • Sprawdzone oferty pracy i stabilność zatrudnienia

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087