Kierowca kat. C+E 2300-2500 euro na rękę śmieciarka, praca w ciągu dnia
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Oddział firmy znajduje się w okolicy Oldenburga
  • Zestaw: śmieciarka z bocznym ładowaniem
  • Utylizacja odpadów z pojemników za pomocą automatycznej ładowarki
  • Realizacja tras zgodnie ze zleceniami na tablecie
  • Trasy: wokół komina
  • Praca w ciągu dnia, w godzinach ok. 5:00-15:30
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Profesjonalne wprowadzenie: nauka obsługi ładowarki bocznej

WYMAGANIA:
  • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Dobrej znajomości niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie 2300-2500 euro na rękę
  • Po okresie szkolenia gwarantowany wzrost pensji nawet o 250€
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich:
  • 250€ dodatku na dziecko - Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Umowę do podpiania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na j. polski)
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • 500€ premii za polecenie nowego pracownika

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 407
18 648