Kierowca kat. C+E
  • Wolsztyn
Wolsztyn, Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
SK5PLUS sp. z o.o.
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Wolsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych kategorii C+E na trasach krajowych i międzynarodowych
  • Nadzór podczas załadunków i rozładunków
  • Dbaniem o stan techniczny pojazdu oraz wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych
  • Utrzymywanie dokumentacji transportowej oraz przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Utrzymanie porządku i czystości powierzonego sprzętu
  • Zgłaszanie wszelkich awarii pojazdu lub sytuacji awaryjnych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kat. C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne ( kod 95 )
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego i czasu pracy kierowcy
  • Gotowość do pracy
  • Uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - pełen etat
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie zgodnie z pakietem mobilności
  • Dedykowany ciągnik dla każdego kierowcy
  • Pojedyncza obsada
  • Ciągnik siodłowy euro VI + naczepa chłodnia

  • Praca Wolsztyn
  • Kat Wolsztyn
  • Kierowca Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192