Kierowca kat. C Niemcy
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Poland Sp. z o.o
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

miejsce pracy: 82234 Weßling, Bawaria, Niemcy
Zakres obowiązków
• praca jako kierowca śmieciarki na terenie miasta
• praca od poniedziałku do piątku/ soboty
Oczekujemy
• dobrej znajomości języka niemieckiego
• prawa jazdy kat. C/C1
• doświadczenia na podobnym stanowisku
• samochodu na dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy
Oferujemy
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• stawkę 15,92€ b/h + 10€ netto diety
• niemiecką umowę o pracę
• pracę w systemie jednozmianowym
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone
• zdalne wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
KRAZ 6760
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

  • Praca Prószków
  • Kierowca Prószków
  • Kat Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567