Kierowca kat. C lub C+E
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
UGOS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowcę z prawem jazdy kat. C lub C+E do obsługi cysterny asenizacyjnej oraz urządzeń (m.in. separatorów ropopochodnych oraz tłuszczu). Praca w Piasecznie z wyjazdami na terenie Województwa Mazowieckiego oraz sporadycznie wyjazdy na terenie całej Polski.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C lub C+E
  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy
  • Doświadczenie nie jest wymagane

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • Umowa o pracę
  • Codzienne powroty do domu ze sporadycznymi delegacjami
  • Elastyczne godziny pracy

Firma UGOS Service zajmująca się serwisowaniem urządzeń oczyszczających ścieki (pompownie, separatory) zatrudni: Kierowca kat. C lub C+E.

  • Praca Piaseczno
  • Kat Piaseczno
  • Kierowca Piaseczno
  • Specjalista ds. e-commerce Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080