Kierowca kat. C
  • Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43
wielkopolskie, Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43, wielkopolskie, Polska
POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.
11. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od prawie 40 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy. Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Kierowanie samochodu ciężarowego, operator pompogruszki
  • Uprawnienia oraz doświadczenie  - wymóg konieczny.

Oczekujemy:

  • Uczciwości,
  • Dyspozycyjności
  • Niekaralności
  • Czynne prawo jazdy kategorii C oraz świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • Cyfrowa Karta Kierowcy

  • Praca wielkopolskie
  • Kierowca wielkopolskie
  • Kat wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567