Kierowca kat. C
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DO & CO POLAND sp. z o.o.
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poruszanie się samochodem dostawczym powyżej 3,5t po płycie lotniska w Warszawie;
  • Załadunek i rozładunek (Praca fizyczna) - dostarczanie zamówień bezpośrednio na i z samolotów pasażerskich;
  • Praca 3 zmianowa średnio 40 godzin tygodniowo zgodnie z przygotowanym wcześniej grafikiem (w ciągu miesiąca 5-10% zmian w nocy, praca w weekendy - minimum 2 w miesiącu);
  • Początkowa stawka na okres próbny - 42 zł brutto za godzinę;
  • Po uzyskaniu wszystkich uprawnień - 46 zł brutto za godzinę.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C (doświadczenie co najmniej 6 miesięcy);
  • Niekaralność - praca w strefie zastrzeżonej (płyta lotniska) w Porcie Lotniczym im. Chopina w Warszawie;
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole;
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (ze względu na szkolenia i egzaminy w języku polskim) - Po szkoleniach aby poruszać się po płycie należy zdać egzaminy z przepisów lotniskowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 1/1;
  • Wynagrodzenie: podstawa plus premia kwartalna;
  • Nadgodziny płatne zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych, karty sportowej;
  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie;
  • Darmowe posiłki: śniadania/obiady/kolacje/ woda, kawa i herbata, w sezonie letnim lody;
  • Odzież roboczą;
  • Bezpłatny parking dla pracowników;
  • Pokój relaksu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Nazywamy się DO & CO Poland Sp. z o.o. - dawniej LOT Catering - jesteśmy już na rynku gastronomicznym od ponad 32 lat. Produkujemy i dostarczamy posiłki na pokłady samolotów największych i najlepszych linii lotniczych na świecie.

Nasz zakład produkcyjny mieści się przy ul. Sekundowej 2 w Warszawie – blisko lotniska Okęcie.

Praca bezpośrednio w firmie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zapewniamy stabilne i bezpieczne warunki pracy. Zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenie. Zapewniamy bezpłatne wyżywienie, doceniamy pracę naszych pracowników. Dbamy o dobry start w firmie. Umożliwiamy zdobycie ciekawego doświadczenia w gastronomii lotniczej. Tworzymy życzliwe miejsce pracy.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO)informuję, iż:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DO & CO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 178) przy ul. Sekundowej 2, NIP: 5220002274, REGON: 010600258, e- mail: docopl.sekretariat@doco.com, telefon: 22 390 82 35 (dalej: Firma).2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych to: iod.doco@kancelariapastuszko.pl, telefon: +48 81 473 28 47.3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą:a) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ Kodeksu Pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO);b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO);c) w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),d) w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),4. Pani/Pana dane będą przekazywane innym odbiorcom w związku z usługami jakie podmioty zewnętrzne świadczą na rzecz Firmy, podmioty te mogą uzyskać dostęp do Pani/Pana danych osobowych, w zakresie niezbędnym dla realizacji tych usług. Te podmioty to dostawcy usług systemów informatycznych, operatorzy pocztowi i kurierzy, operatorzy płatności, dostawcy usług consultingowych, prawnych lub audytowych, inni podwykonawcy zewnętrzni.5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w zakresie i przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych w pkt 3, w tyma) w zakresie wskazanym w pkt 3 a) – 3 c) Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji i ewentualnych czynności związanych z zatrudnieniem;b) w zakresie wskazanym w pkt 3 d) Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują przechowywać dane,7. Ma Pani/Pan prawo do:a) dostępu do treści danych, na podstawie art. 15 RODO z zastrzeżeniem, że udostępniane dane osobowe nie mogą ujawniać informacji niejawnych, ani naruszać tajemnic prawnie chronionych, do których zachowania zobowiązana jest Firma;b) sprostowania danych, na podstawie art. 16 RODO;c) usunięcia danych, na podstawie art. 17 RODO, przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody lub złożonego oświadczenia w pozostałych przypadkach;d) ograniczenia przetwarzania danych, na podstawie art. 18 RODO;e) przenoszenia swoich danych, na podstawie art. 20 RODO;f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, na podstawie art. 21 RODO; z zastrzeżeniem, że nie dotyczy to przypadków, w których Firma posiada uprawnienie do przetwarzania danych na podstawie przepisów prawa.8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy Pan/Pani uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem realizacji umowy o pracę, wymogiem ustawowym. 10. Firma nie będzie podejmowała w sposób zautomatyzowany decyzji wobec Pani/Pana danych osobowych, w tym nie będzie poddawała Pani/Pana danych osobowych profilowaniu.

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392