Kierowca kat. C
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Twój zakres obowiązków:

-       Terminowe dostarczanie towarów do klienta,

-       Załadunek i rozładunek przewożonego towaru,

-       Odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji,

-       Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów,

-       Dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

-       Prawo jazdy kat. C,

-       Doświadczenie w transporcie towarów,

-       Karta kierowcy,

-       Uprawnienia na przewóz rzeczy,

-       Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).

To oferujemy:

-       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-       Wynagrodzenie: podstawa + premia,

-       Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

o   Prywatna opieka medyczna Medicover,

o   Ubezpieczenie grupowe,

o   Karty sportowe,

o   Paczki i bony na Święta,

o   Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

o   Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

-       Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę).

-       Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

-       Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

  • Praca Radom
  • Kierowca Radomin
  • Kierowca Radom
  • Kat Radom
  • Kat Radomin
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567