Kierowca kat. C
  • Porosły
, Porosły, Podlaskie Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Usługowa 8, Porosły

Twój zakres obowiązków:

-      Terminowe dostarczanie towarów do klienta,

-      Załadunek i rozładunek przewożonego towaru

-      Odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji,

-      Odpowiedzialność za prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów związanych z transportem towarów,

-      Dbanie o porządek, powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

-      Prawo jazdy kat. C,

-      Doświadczenie w transporcie towarów,

-      Karta kierowcy,

-      Uprawnienia na przewóz rzeczy,

-      Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka zdrowia).

To oferujemy:

-      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-      Wynagrodzenie: podstawa + premia,

-      Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

o   Prywatna opieka medyczna Medicover,

o   Ubezpieczenie grupowe,

o   Karty sportowe,

o   Paczki i bony na Święta,

o   Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników, Pikniki rodzinne

o   Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

-      Pracę od poniedziałku do piątku (codzienny zjazd na bazę+ 2 x sobota w mcu).

-      Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

-      Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 770
20 536