Kierowca kat. C
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
WATER CLEAN sp. z o.o.
11. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie samochodem dostawczym i dostarczenie towaru pod wskazany adres klienta
  • przygotowanie towaru na magazynie i załadowanie samochodu zgodnie z dokumentami
  • rozliczenie się na bieżąco z opłaconych przez klienta faktur
  • planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych
  • przyjmowanie towaru na magazynie

Nasze wymagania

  • ważne prawo jazdy kategorii C
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • uprawienie na wózki widłowy (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia - przy pozyskaniu nowych klientów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze

O nas

Water Clean pojawiła się na rynku w 2016 roku jako działalność jednoosobowa. W 2018 roku rozpoczęła również działać w formie Spółki. W przeciągu 8 lat swojej działalności stała się głównym dostawcą wody Żywiec Zdrój w woj. pomorskim dla sektora HoReCa, w skład którego wchodzą między innymi biura, zakłady pracy, gastronomia, fitnessy, hotele oraz eventy plenerowe. Dzięki naszym pracownikom z wieloletnim doświadczenie w HoReCa, spełniamy oczekiwania naszych klientów w 100%. W ramach prowadzonej przez nas działalności kierujemy się trzema kluczowymi słowami: rzetelność, terminowość i atrakcyjność.

Water Clean oprócz swojej działalności podstawowej, polegającej na realizacji dostaw napojów dla sektora HoReCa, zajmuje się również kompleksową obsługą maszyn vendingowych, począwszy od wstawienia maszyny dedykowanej klientowi (możliwość oklejenia w logo klienta), poprzez cykliczną obsługę maszyn, a skończywszy na przeprowadzaniu działań promocyjnych u klienta.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WATER CLEAN sp. z o.o. z siedzibą w: Heweliusza 11/811, 80-890 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@waterclean.pl.

  • Praca Gdańsk
  • Kat Gdańsk
  • Kat Pruszcz Gdański
  • Kat Nowy Dwór Gdański
  • Kat Starogard Gdański
  • Kat gdański
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536