Kierowca kat. C
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
11. 9. 2024

kierowca-kat-c

Obowiązki

  • obsługa samochodu ssąco płuczącego do czyszczenia kanalizacji
  • obsługa samochodu asenizacyjnego
  • nadzór nad sprawnością techniczną powierzonych sprzętów

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C

Oferujemy

  • praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt
  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Kierowca Brzeg Dolny
  • Kat Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567