Kierowca kat. C
  • Łańcut
Łańcut, Łańcut, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Widamid Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Łańcut

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • umiejętność pełnego zaangażowania się w pracę
  • odpowiedzialność, rzetelność, lojalność
  • znajomość pracy na magazynie
  • znajomość topografii Podkarpacia
  • preferowane osoby z powiatu łańcuckiego
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • profesjonalny, wykwalifikowany zespół
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty można wysyłać pod przyciskiem "Aplikuj" lub osobiście PL Sobieskiego 15/8 (wejście od ulicy Zamkowej) tel. 605 442 301

Widamid Sp. z o.o., jest dynamicznie rozwijająca się firmą prowadzącą działalność handlowo- produkcyjną. Zatrudnia ponad 250 pracowników. Spółka działa na rynku od 1991 r. ciesząc się zaufaniem swoich kontrahentów.

Informacje dotyczące przetwarzania danych odobowych znajdują się na stronie www.widamid.com.pl
Proszę na wyrażenie zgody jeżeli chce Pan/Pani aby wykorzystać Pana/Pani wizerunek podczas rekrutacji obecnej i przyszłej. "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku ( zdjęcie w CV) w związku z procesem rekrutacji oraz w rekrutacjach przyszłych Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rekrutacjach przyszłych."

  • Praca Łańcut
  • Kat Łańcut
  • Kierowca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851