Kierowca kat. C
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Małgorzata Rosińska MaRo trans-bud
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • I Czas Pracy
  • Praca w różnych godzinach dnia. Schemat wygląda tak że,
  • Zatrudnimy kierowcę betonomieszarki na terenie Warszawy Woli.
  • Kierowca będzie obsługiwał budowy na terenie Warszawy i okolic do 40 km.
  • II Sprzęt do Pracy
  • Transport samochodami Typu Mercedes betonomieszarki.
  • III Wymagania dla Kierowcy
  • Wymagane prawo jazdy Kategorii C oraz KOD 95 oraz karta kierowcy.
  • IV Warunki zatrudnienia.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze, praca stabilna. Praca elastyczna dla pracownika pod względem możliwości załatwienia prywatnych spraw w ciągu tygodnia. W takich sprawach jest zmiennik po wcześniejszym uzgodnieniu z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • Do siedemdziesięciu (70 ciu) kursów płaca stała. Powyżej rozliczenie indywidualne od ilości kursów.
  • V Zasady rekrutacji to:
  • Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, przez MaRo -trans bud, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
  • VI Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację to: Stanisław 507 434 214. Proszę o przesłanie aktualnego CV jeśli to możliwe.

Nasze wymagania

  • Kierowca może być do przyuczenia.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia i pracy.

O nas

Transport betonu w okolicach Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584