Kierowca kat. C
  • Wolsztyn
Wolsztyn, Wolsztyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
WOLSPEDTRANS sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Wolsztyn

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdu
  • wypełnianie dokumentacji transportowej CMR
  • planowanie trasy
  • dbanie o powierzony sprzęt i pojazd
  • załadunki i rozładunki towaru

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacji zawodowego kierowcy (kod 95)
  • kartę kierowcy,
  • dobra orientacja w terenie
  • wysoka kultura osobista
  • dobre umiejętności organizacyjne
  • umiejętność obsługi nawigacji i smartfonu
  • mile widziana licencja ADR
  • dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( do 420zł netto / dzień*)
  • system pracy do uzgodnienia ( preferowany 3/1 lub w wyjazdach 11 dniowych )
  • długie trasy
  • regularne transporty
  • auto przypisane do kierowcy
  • do dyspozycji kierowcy IVECO DAILY z zabudową plandeka (15 pal) 7,2t DMC + winda
  • nawigacja + telefon firmowy
  • wstępne szkolenie (z zakresu wypełniania dokumentów CMR, obsługi aplikacji firmowych itp.)
  • 24h wsparcie spedytorów
  • Godziny pracy ustalone zgodnie z Ustawą o czasie pracy kierowców
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Kierowca kat. C” przez administratora danych – spółkę WolspedTrans Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Wolsztynie 64-200, Karpicko, ul. Poznańska 13. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Wolsztyn
  • Kierowca Wolsztyn
  • Kat Wolsztyn
  • Wolsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567