Kierowca kat. C – gospodarka odpadami
  • Wrocław, i okolice
dolnośląskie, Wrocław, i okolice, dolnośląskie, Polska
WPO ALBA S.A.
17. 4. 2024

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. duża firma logistyczno-usługowa z branży gospodarki odpadami i recyklingu poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C, mile widziane uprawnienia HDS
  • Kartę kierowcy i świadectwo na przewóz rzeczy
  • Doświadczenie w pracy na pojeździe typu bramowiec, hakowiec i śmieciarka mile widziane.
  • Znajomość topografii Wrocławia i okolic
  • Praca dwuzmianowa: 6-14, 14-22

Zakres obowiązków:

  • Ręczny załadunek i rozładunek odpadów komunalnych
  • Przewóz odpadów
  • Dbałość o czystość miejsca odbioru odpadów

Oferujemy:

  • Pracę na nowoczesnej flocie pojazdów
  • Stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • System premiowy,
  • Fundusz socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
  • Karta Multisport

  • Praca dolnośląskie
  • Kat dolnośląskie
  • kierowca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448