Kierowca kat B w przewozie osób na trasach międzynarodowych
  • Kępno
Kępno, Kępno, Greater Poland Voivodeship, Polska
GTV BUS
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kępno

Twój zakres obowiązków

  • przewóz pasażerów na trasach międzynarodowych Polska – Niemcy, Holandia, Belgia
  • przewóz przesyłek zgodnie ze standardem usługi kurierskiej
  • wykonywanie podstawowych czynności kontrolno – obsługowych, w celu zapewnienia bezpiecznej jazdy samochodem
  • pomoc pasażerom w obsłudze bagażu, a także udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym w razie konieczności
  • utrzymanie stałego kontaktu z Dyspozytorem i Działem obsługi klienta
  • dbałość o powierzone mienie; zabezpieczenie pojazdu przez kradzieżą, uruchomieniem lub użyciem przez osoby niepowołane

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przewozie osób lub towarów
  • Dobra orientacja w terenie, znajomość topografii Polski, Niemiec, Holandii oraz Belgii
  • Predyspozycje do jazdy nocnej i pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność także w weekendy
  • Własna telefon z dostępem do map, uchwyt do telefonu oraz słuchawka
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy zespołowej
  • Empatia i otwartość na potrzeby klienta
  • Punktualność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Aktualne badania medycyny pracy kierowcy kat. B oraz badania psychotechniczne (przyśpieszy zatrudnienie)

To oferujemy

  • Jazdę tylko nowymi samochodami (max 3 lata) marki Mercedes Sprinter, Mercedes Sprinter LONG, VW Crafter, Renault Trafic
  • Pracę na nowoczesnej autorskiej aplikacji
  • Możliwość uczestniczenia w projektach Premium
  • Przejrzyste zasady finansowania- stawka za kurs 775 zł netto, zarobki nawet do 9300 tys. zł netto w miesiącu
  • Umowa zlecenie na początek, docelowo kontrakt B2B (własna działalność)
  • Płatny kurs próbny
  • Szkolenie z zakresu specyfikacji wykonywanej pracy
  • Premie uznaniowe oraz płatny program poleceń pracowników
  • Całodobowe wsparcie Dyspozytora i Działu Obsługi Klienta, a także opiekę psychologa
  • Pakiet pracowniczy: odzież firmowa, karta telefoniczna z dostępem do Internetu, karta paliwowa Rutex, karta bankomatowa, karta kierowcy

klauzula

Rekrutacja prowadzona jest na rzecz firmy: Green Bus Logistics Sp. z o.o.

W przypadku podania w CV danych należących do szczególnych kategorii danych (przypominamy, że są to dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz dotyczące przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej osoby) prosimy o zawarcie w CV lub w mailu do nas wysłanych następującej wzmianki:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV.”

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali dokumenty rekrutacyjne dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o wyrażenie poniższej zgody:

„Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji organizowanych przez Green Bus Logistics Sp. z o.o.”

GTV BUS

GTV BUS jest liderem w branży transportu. Dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Właśnie dlatego potrzebujemy ambitnych, kreatywnych i zmotywowanych osób. Właśnie takich jak Ty.

Jako zespół stawiamy na partnerski model współpracy. Wierzymy, że nasza skuteczność, doświadczenie w transporcie i empatia biznesowa jest gwarantem rozwoju naszych klientów, kontrahentów i pracowników.

Jeżeli nasze wartości takie jak: BEZPIECZEŃSTWO, EMPATIA, SKUTECZNOŚĆ, JAKOŚĆ, INNOWACJA, EKOLOGIA są Ci bliskie – witamy Cię w zespole! Jesteś Tym kogo szukamy!

  • Praca Kępno
  • Kat Kępno
  • kierowca kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851