Kierowca kat. B Uber/ Bolt/ Freenow
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Agmer Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Szukasz Pracy jako kierowca? Cenisz sobie elastyczność? Lubisz gdy w pracy nie jest nudno? Szukasz stałego lub dorywczego źródła dochodu?Świetnie się składa bo mamy ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Oferujemy pracę polegającą na przewozie osób na aplikacji Bolt/Uber/FreeNow.W swojej ofercie mamy różne modele współpracy na pewno znajdziesz coś dla siebie. Posiadamy nowoczesną flotę hybrydowych samochodów TOYOTA COROLLA (2023r.), spełniających najwyższe standardy jakości. Zapewnimy Ci komfortową pracę oraz efektywność, zarówno dla Ciebie, jak i dla pasażerówAktualnie możesz pracować na swoim lub naszym samochodzie. Możesz auto wynająć, wziąć na wyłączność lub pracować wg własnej dyspozycji. Zadzwoń do nas a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleceń przewozu osób na aplikacjach Uber/ Bolt/ Freenow samochodem osobowym (prywatnym lub flotowym),
  • Dbałość o samochód.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (krajowe)
  • Zaświadczenie o niekaralności ( nie starsze niż 30 dni)
  • Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne dla kierowcy kat. B (wskażemy Ci placówki)
  • Mile widziane osoby uczące się, studenci.

To oferujemy

  • Wypłaty co tydzień
  • Elastyczny grafik
  • Koszty paliwa, myjni i eksploatacji samochodów są po naszej stronie!
  • Pełne przeszkolenie z obsługi aplikacji
  • Wsparcie 24/7
  • Legalną pracę z ubezpieczeniem na podstawie umowy zlecenia

  • AGMER Taxi - lider wśród partnerów aplikacji UBER, BOLT i FreeNow w Krakowie!
  • atrakcyjny system wynagrodzenia na rynku, dostęp do 3 aplikacji
  • Zmiany 12-godzinne
  • Samochód na wyłączność
  • Samochód na dwie osoby
  • Samochód na wynajem 850 zł/tyg
  • Jazda na samochodzie prywatnym
  • Agmer Taxi
  • tel. 515_124_166
  • Biuro: ul. Stoczniowców 3B, Kraków 30-709
  • Agmer Partner Rozliczeniowy. Najlepsza oferta na rynku !
  • Zacznij jeździć już dziś swoim samochodem prywatnym na taksówce!
  • ROZLICZENIE TYLKO 29ZŁ I 1% OD OBROTU!
  • Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności, przegląd rejestracyjny TAXI zrobisz 200m od naszego biura!
  • Kontakt:

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kat Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064