Kierowca kat. B przewozy osób. Trasy międzynarodowe. Atrakcyjna stawka.
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, warmińsko-mazurskie, Polska
Injobs.Pl Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Naszego zespołu w Mrągowie. Transport osób.

Poszukiwany Kierowca kat. B do Przewozów osób na trasach międzynarodowych  (trasa Polska - Niemcy - Holandia - Belgia)

Miejsce pracy: Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

Numer referencyjny: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat, Część etatu, Praca czasowa

Opis stanowiska:

Prowadzenie busów - przewóz osób na trasach międzynarodowych - Dbanie o bezpieczeństwo i terminowość przewozów - Kultura osobista

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu busów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

48 516 498 297

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp

  • Praca Mrągowo
  • Kat Mrągowo
  • Kierowca Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544