Kierowca kat. B przewozy osób. Trasy międzynarodowe. Atrakcyjna stawka.
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, Warmińsko-mazurskie, Polska
INJOBS.PL sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Naszego zespołu w Mrągowie. Transport osób.

Poszukiwany Kierowca kat. B do Przewozów osób na trasach międzynarodowych  (trasa Polska - Niemcy - Holandia - Belgia)

Opis stanowiska:

Prowadzenie busów - przewóz osób na trasach międzynarodowych - Dbanie o bezpieczeństwo i terminowość przewozów - Kultura osobista

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu busów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Mrągowo
  • Kat Mrągowo
  • Kierowca Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544