Kierowca kat. B podwykonawca z własnym samochodem
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Cargo Speed International Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Firma Cargo Speed International Sp. z o.o. szuka podwykonawcy z własnym samochodem na terenie miejscowości Białystok do przewozu pracowników kolei do i z miejsca pracy. Działamy na terenie całego kraju więc pracowników wozimy po całej Polsce. Przewozimy najczęściej jednego pracownika, czasami dwóch.

Obowiązki

  • Do obowiązków należy przewóz pracownika kolei z miejsca odbioru do miejsca docelowego

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Sumienność
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu min. 5 lat
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Samochód segmentu C, nie starszy niż 5 lat

Oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Stałą opiekę dyspozytora
  • Terminowe płatności
  • Samochód osobowy segmentu C
  • Dostęp do aplikacji

  • Praca Białystok
  • Kat Białystok
  • Kierowca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536